Główna > Bez kategorii > Prowizja kredyt hipoteczny-marże kredytów hipotecznych

Prowizja kredyt hipoteczny-marże kredytów hipotecznych

1 marca 2015 Komentowanie nie jest możliwe

Kalkulator kredytu to użyteczne narzędzie w poszukiwaniu najkorzystniejszej propozycji kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą sporo różnić. Nieraz są to znaczne sumy stąd przed wyborem powinno się skonfrontować parę ofert.

Na wysokość raty kredytu ma wpływ mnóstwo zmiennych takich jak: Wielkość kredytu, oprocentowanie, czas kredytowania, rodzaj rat, cel kredytowania (nieruchomość/auto/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Wszystkie te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam obliczenie dokładnej wielkości raty w warunkach domowych.

Jak działają kalkulatory kredytowów?

Kalkulator kredytowy wyświetla porównanie propozycyj w postaci rankingu, wskutek współpracy z obowiązującą bazą danych poszczególnych banków. Na bazie propozycji kredytowej i danych wprowadzonych przez użytkownika, algorytm kalkulatora jest w stanie wyznaczyć aktualną miesięczną kwotę jaką będziemy płacić przy wskazanych warunkach kredytowania. Kalkulator opisuje poszczególne propozycje w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone