Główna > Bez kategorii > Porównanie kredytów gotówkowych-kalkulator kredytowy biz

Porównanie kredytów gotówkowych-kalkulator kredytowy biz

1 marca 2015 Komentowanie nie jest możliwe

Kalkulator kredytu to przydatne narzędzie w poszukiwaniu najkorzystniejszej propozycji kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą niemało różnić. Często są to spore sumy toteż przed wyborem warto porównać kilka propozycyj.

Na wielkość raty kredytu ma wpływ mnóstwo zmiennych takich jak: Wielkość kredytu, oprocentowanie, czas kredytowania, rodzaj rat, cel kredytowania (nieruchomość/auto/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Wszelkie te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam obliczenie dokładnej wielkości raty w warunkach domowych.

Jak działają kalkulatory kredytowe?

Kalkulator kredytowy wyświetla porównanie ofert w postaci rankingu, za sprawą współpracy z obowiązującą bazą danych poszczególnych banków. Na podstawie oferty kredytowej i danych wpisanych przez klienta, algorytm kalkulatora jest w stanie wyznaczyć aktualną miesięczną sumę jaką będziemy opłacać przy wskazanych warunkach kredytowania. Kalkulator wizualizuje poszczególne propozycje w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone