Główna > Bez kategorii > Pko bp kredyty hipoteczne-oblicz zdolność kredytową kredyt hipoteczny

Pko bp kredyty hipoteczne-oblicz zdolność kredytową kredyt hipoteczny

1 marca 2015 Komentowanie nie jest możliwe

Kalkulator kredytu to użyteczne narzędzie w poszukiwaniu najlepszej oferty kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą sporo różnić. W wielu przypadkach są to poważne sumy stąd przed wyborem warto porównać kilka ofert.

Na wysokość raty kredytu ma wpływ dużo zmiennych takich jak: Wielkość kredytu, oprocentowanie, czas kredytowania, model rat, cel kredytowania (nieruchomość/samochód/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Wszystkie te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam wyliczenie właściwej wysokości raty w warunkach domowych.

Jak działają kalkulatory kredytowe?

Kalkulator kredytu wyświetla porównanie propozycyj w postaci rankingu, z wykorzystaniem współpracy z rzeczywistą bazą danych poszczególnych banków. Na podstawie propozycji kredytowej i danych wpisanych przez klienta, algorytm kalkulatora jest w stanie sprecyzować aktualną miesięczną sumę jaką będziemy opłacać przy wskazanych warunkach kredytowania. Kalkulator opisuje poszczególne oferty w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone