Główna > Bez kategorii > Odsetki kredytowe-kredyt samochodowy kalkulator rat

Odsetki kredytowe-kredyt samochodowy kalkulator rat

1 marca 2015 Komentowanie nie jest możliwe

Kalkulator kredytu to pożyteczne narzędzie w poszukiwaniu najlepszej propozycji kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą wiele różnić. W wielu przypadkach są to spore sumy toteż przed wyborem warto skonfrontować parę propozycyj.

Na wielkość raty kredytu ma wpływ wiele składników takich jak: Wysokość kredytu, oprocentowanie, czas kredytowania, wariant rat, cel kredytowania (nieruchomość/samochód/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Wszelkie te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam obliczenie dokładnej wielkości raty w warunkach domowych.

Jak działają kalkulatory kredytowe?

Kalkulator kredytów wyświetla porównanie ofert w postaci rankingu, wskutek współpracy z istniejącą bazą danych poszczególnych banków. Na podstawie oferty kredytowej i danych wprowadzonych przez klienta, algorytm kalkulatora jest w stanie określić aktualną miesięczną kwotę jaką będziemy płacić przy wskazanych warunkach kredytowania. Kalkulator przedstawia poszczególne oferty w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.

Tagi: , , ,

Komentowanie wyłączone